A magyar tulajdonú és országos üzlethálózattal rendelkező REXTRA Kereskedelmi Kft. orvosi műszerek és egészségmegőrző termékek forgalmazásával foglalkozik immáron 32 éve.

Folyamatosan fejlődő cégünk budapest III. kerületi szaküzletébe sokoldalú munkatársat keresünk kereskedelmi értékesítő munkakörbe.

FELADATOK:

  • Betérő vásárlók, ügyfelek kiszolgálása
  • Szakmai tanácsadás a termékek felhasználásával kapcsolatban
  • Beérkező telefonok, e-mailek kezelése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Árumozgatás, rendelések kezelése, összekészítése és kiadása

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kedves, barátságos, vásárlóközpontú hozzáállás
  • Csinos, szolid megjelenés
  • Kereskedelmi személetében fontos, hogy nem termékeket értékesítünk, hanem a hozzá kapcsolódó előnyöket, használatot
  • Word, Excel, felhasználó szintű ismerete, számítástechnikai eszközök használatának ismerete
  • Precizitás, logikus gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolat teremtő képesség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség

Várunk Téged, ha:

  • Kellemes munkahelyi légkörben és kulturált munkakörnyezetben szeretnél dolgozni
  • Fontosnak tartod, hogy a lelkiismeretesen végzett munkád versenyképes fizetés mellett valósuljon meg
  • Lételemed a kommunikáció, könnyen megtalálod a közös hangot a kollégákkal és a partnerekkel

ELŐNY:
Egészségügyi végzettség
Kereskedelmi tapasztalat
Számítógép gyakorlott kezelése
Nyitottság a termékek műszaki ismereteinek elsajátításához

Önéletrajzokat a sales(kukac)rextra.hu e-mail címre várjuk!

Cégünkről további információt talál: www.rextra.hu

Állás típusa: Teljes munkaidő, Folyamatos

Tapasztalat:

  • kereskedelem: 2 év (Preferált)