Orvosi műszer szaküzlet ÉRTÉKESÍTŐ - Nyíregyháza

A magyar tulajdonú és országos üzlethálózattal rendelkező REXTRA Kereskedelmi Kft. orvosi műszerek és egészségmegőrző
termékek forgalmazásával foglalkozik immáron 30 éve.

Folyamatosan fejlődő cégünk nyíregyházi szaküzletébe sokoldalú munkatársat keresünk orvosi műszer szaküzleti értékesítő munkakörbe.

(módosítva és újra érvényes:2021.11.09-től)

FELADATOK:

Betérő vásárlók, ügyfelek kiszolgálása
Szakmai tanácsadás a termékek felhasználásával kapcsolatban
Beérkező telefonok, e-mailek kezelése
Adminisztratív és szervezési feladatok ellátása
Árajánlatok, rendelések kezelése, összekészítése és kiadása

ELVÁRÁSOK:

Minimum középfokú végzettség
Kedves, barátságos, vásárlóközpontú hozzáállás
Csinos, szolid megjelenés
Kereskedelmi személetében fontos, hogy nem termékeket értékesítünk, hanem a hozzá kapcsolódó előnyöket, használatot
Word, Excel, felhasználó szintű ismerete
Precizitás, logikus gondolkodásmód
Kiváló kommunikációs és kapcsolat teremtő képesség
Jó szervező és problémamegoldó készség

Várunk Téged, ha:

Kellemes munkahelyi légkörben és kulturált munkakörnyezetben szeretnél dolgozni
Fontosnak tartod, hogy a lelkiismeretesen végzett munkád versenyképes fizetés mellett valósuljon meg
Lételemed a kommunikáció, könnyen megtalálod a közös hangot a kollégákkal és a partnerekkel

ELŐNY JELENT:

Egészségügyi végzettség
Kereskedelmi tapasztalat
Számítógép gyakorlott kezelése
Nyitottság a termékek műszaki ismereteinek elsajátításához
Állás típusa: Teljes munkaidő

Önéletrajzokat a nyiregyhaza@rextra.hu e-mail címre várjuk!