Folyamatosan fejlődő cégünk tatabányai szaküzletébe sokoldalú munkatársat keresünk kereskedelmi értékesítő munkakörbe.

FELADATOK:

  • Betérő vásárlók, ügyfelek kiszolgálása
  • Szakmai tanácsadás a termékek felhasználásával kapcsolatban
  • Beérkező telefonok, e-mailek kezelése
  • Rendelések kezelése az ügyviteli rendszerben
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfelek megkeresése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Árupakolása
  • Rendelések kezelése, összekészítése és kiadása
  • Készletek karbantartása, központi raktárból való bekérések

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kedves, barátságos, vásárlóközpontú hozzáállás
  • Csinos, szolid megjelenés
  • Kereskedelmi szemléletében fontos, hogy nem termékeket értékesítünk, hanem a hozzá kapcsolódó előnyöket, használatot
  • Pénztárgép kezelés - napi zárások kezelése
  • Word, Excel, felhasználó szintű ismerete
  • Precizitás, logikus gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolat teremtő képesség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség

Várunk Téged, ha:

  • Kellemes munkahelyi légkörben és kulturált munkakörnyezetben szeretnél dolgozni
  • Fontosnak tartod, hogy a lelkiismeretesen végzett munkád versenyképes fizetés mellett valósuljon meg
  • Lételemed a kommunikáció, könnyen megtalálod a közös hangot a kollégákkal és a partnerekkel

ELŐNY:
Egészségügyi végzettség
Kereskedelmi tapasztalat min 2 év
Számítógép gyakorlott kezelése
Nyitottság a termékek műszaki ismereteinek elsajátításához

Önéletrajzokat a rextra3(kukac)rextra.hu e-mail címre várjuk!

JELENTKEZÉSEK LEZÁRVA, az álláshirdetésre jelentkezést már nem figadunk.
2024.02.20