A magyar tulajdonú és országos üzlethálózattal rendelkező REXTRA Kereskedelmi Kft. orvosi műszerek és egészségmegőrző termékek forgalmazásával foglalkozik immáron 30 éve.

Folyamatosan fejlődő cégünk békéscsabai szaküzletébe sokoldalú munkatársat keresünk kereskedelmi értékesítő munkakörbe.

FELADATOK:

  • Betérő vásárlók, ügyfelek kiszolgálása
    Szakmai tanácsadás a termékek felhasználásával kapcsolatban
    Beérkező telefonok, e-mailek kezelése
    Adminisztratív feladatok ellátása
    Árumozgatás, rendelések kezelése, összekészítése és kiadása

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség
    Kedves, barátságos, vásárlóközpontú hozzáállás
    Csinos, szolid megjelenés
    Kereskedelmi személetében fontos, hogy nem termékeket értékesítünk, hanem a hozzá kapcsolódó előnyöket, használatot
    Word, Excel, felhasználó szintű ismerete
    Precizitás, logikus gondolkodásmód
    Kiváló kommunikációs és kapcsolat teremtő képesség
    Jó szervező és problémamegoldó készség

Várunk Téged, ha:
Kellemes munkahelyi légkörben és kulturált munkakörnyezetben szeretnél dolgozni
Fontosnak tartod, hogy a lelkiismeretesen végzett munkád versenyképes fizetés mellett valósuljon meg
Lételemed a kommunikáció, könnyen megtalálod a közös hangot a kollégákkal és a partnerekkel

  • ELŐNY:
    Egészségügyi végzettség
    Kereskedelmi tapasztalat
    Számítógép gyakorlott kezelése
    Nyitottság a termékek műszaki ismereteinek elsajátításához

Fényképes önéletrajzokat a debrecen(kukac)rextra.hu e-mail címre várjuk!